Kończy się rekrutacja na UŚ

2011-07-07 11:01:59 | Katowice

Do jutra trwa rekrutacja na studia stacjonarne prowadzone przez Uniwersytet Śląski.

Obecnie wszystkich chętnych do podjęcia studiów na UŚ jest już ponad 20 tysięcy osób. Największą popularnością cieszy się: filologia angielska program kultura-media-translacja (ponad 11 chętnych na miejsce), prawo(ponad 5 chętnych na miejsce), pedagogika(ponad 6 chętnych na miejsce), administracja (ponad 5 chętnych na miejsce), filologia angielska program tłumaczeniowy z językiem chińskim(ponad 16 chętnych na miejsce), języki stosowane- język francuski i język angielski program tłumaczeniowy(ponad 6 chętnych na miejsce). Sporym zainteresowaniem cieszy się również chemia leków(ponad 5 chętnych na miejsce)

Zakończyła się już rekrutacja na kierunki: reżyseria oraz realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia prowadzone przez Wydział Radia i Telewizji UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego. Zainteresowanie było ogromne, o indeks na kierunku realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia ubiegało się 18 osób, natomiast na kierunku reżyseria było to 17 osób.

 

ip

Słowa kluczowe: uniwersytet śląski rekrutacja studia kierunek nauka edukacja

Proces rekrutacji na Uczelniach Wyższych

Dodatkowa rekrutacja na UWr

Zapraszamy do zapoznania się z listą kierunków, na które prowadzona jest dodatkowa rekrutacja na Uniwersytecie Wrocławskim.

UŚ kończy rekrutację w ... parku! Katowice

Tegoroczna rekrutacja na studia na Uniwersytecie Śląskim dobiega końca.

Najwięcej chętnych na prawo, ekonomię i psychologię

Polskie uczelnie podsumowały pierwszą turę rekrutacji.

Drugi nabór na studia na UJ

9 lipca uruchomiona została dodatkowa rejestracja dla 18 stacjonarnych i 25 niestacjonarnych studiów pierwszego stopnia w języku polskim w roku akademickim 2013/2014 dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na zasadach dotyczących obywateli polskich. Rejestracja potrwa do 21 lipca.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Stypendia Pomostowe - ruszyła rekrutacja na rok akademicki 2020/2021

Stypendia Pomostowe na I rok studiów czekają na maturzystów! Poznaj szczegóły.

Wakacyjna Szkoła Makijażu i Stylizacji Rzęs Dla Nastolatek 2020

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia zaprasza na kurs, po którym otrzymacie certyfikat!

Jak zostać programistą? Obalamy 5 mitów!

Jeśli jesteś w liceum lub technikum albo na początku studiów, to jest to dobry moment, aby pomyśleć o karierze... programisty.

MATURA 2020 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane