Premiery teatralne - Nowe spektakle w teatrze w Katowicach

Premiery spektakli teatralnych 2020 - Katowice. Aktualne premiery teatralne.

Nowe spektakle teatralne w Katowicach. Najbliższe premiery spektakli teatralnych w czerwcu 2020. Prezentujemy spektakle teatralne, które będą grane w teatrach w Katowicach w czerwcu. Przeszukaliśmy naszą bazę spektakli teatralnych by znaleźć premiery spektakli teatralnych na czerwiec 2020 . Znalezionych premier teatralnych: 0. Zobacz także premiery spektakli teatralnych wszystkie premiery w czerwcu 2020, w lipcu 2020, w sierpniu 2020, we wrześniu 2020, a także zapowiedzi teatralne oraz wszystkie spektakle w naszej bazie spektakli teatralnych.

Aktualne premiery teatralne. Nowe spektakle.

W naszej bazie nie znaleźliśmy spektakli spełniających wybrane kryteria. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Ostatnio czytane
"Cement" - długo oczekiwana premiera
"Cement" - długo oczekiwana premiera

Müller wykorzystał nachalnie ideologiczną powieść Gładkowa do zbudowania dramatu o tym, jak rewolucja pod maską wyzwolenia z biedy i ucisku dokonuje zemsty na wszystkich, których uważa za swoich wrogów.

"The Rocky Horror Show" po raz ostatni!
"The Rocky Horror Show" po raz ostatni! Katowice

31 października pożegnamy Brada i Janet, szalonego Frank'n'Furtera, Magentę, Columbię i całą resztę mieszkańców upiornego zamku.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!