Koncert
Ville Valo

Ville Valo

  • 2024-04-13
  • MCK KATOWICE, Katowice

Wystąpią

Opis

Tak kończy się nowy początek. Minęło dziewięć krótkich miesięcy, odkąd “Neon Noir” rzucił na świat swoje gotyckie zaklęcia. Jako płyta stanowiła coś więcej niż tylko dwanaście deklaracji o jego intencjach. Oznaczało to triumfalny powrót VILLE VALO na scenę koncertową, a w kolejnych sezonach Jego Piekielna Wysokość obudził długo uśpione międzynarodowe grono fanów za pomocą nowego, odważnego świadectwa jego wyjątkowej zdolności do tworzenia ponadczasowych melodii, które z wielką siłą przemawiają do ludzkich serc.

Podczas, gdy wspaniały drugi akt VV miał już swój udział w wielu wspaniałych wydarzeniach, okazuje się, że niektóre z jego najjaśniejszych momentów dopiero nadejdą.

Po entuzjastycznie przyjętej trasie koncertowej Neon Noir i aktualnej trasie po Stanach Zjednoczonych z Black Veil Brides nadchodzi nowa seria koncertów, która obejmie powrót legendarnego, zorganizowanego przez Valo noworocznego festiwalu Helldone, który odbędzie się 31 grudnia. VV wystąpi również jako główny wykonawca w jednym z najbardziej prestiżowych i szanowanych obiektów muzycznych na świecie: Royal Albert Hall w Londynie 10 maja 2024 roku.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Blanka nawiązała współpracę z Alle Farben [WIDEO]

Posłuchaj remixu "Rodeo" autorstwa popularnego producenta.

James Blunt powraca do Polski [WIDEO]

Jedyne show w Warszawie - muzyczne hity w COS Torwar.

Popularne
LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.