Koncert
Triple Thrash Triumph 2023: Megadeth

Triple Thrash Triumph 2023: Megadeth

  • 2023-07-23, , godzina 18:30
  • Spodek , Katowice

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 48.

fot. Krzysztof Zatycki

Wystąpili

Opis

23 lipca 2023 w katowickim Spodku staniecie oko w oko z trzema tytanami thrashu. Gwiazdą wieczoru będzie Megadeth 

Nigdy nie byli najbardziej popularnym, najbardziej ekstremalnym ani najzabawniejszym zespołem z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu. Ale prawdopodobnie są najciężej pracującym i najbardziej konsekwentnym, więc tylko oni po czterech dekadach na scenie nagrywają tak fantastyczne albumy, jak wydany w 2022 r. „The Sick, the Dying... and the Dead!”. Megadeth wracają do Polski, by w katowickim Spodku zagrać wam swoją symfonię zniszczenia.
 
Megadeth to oczywiście Dave Mustaine, pierwsza gitara thrashu i jedyny w swoim rodzaju głos, ale jego towarzysze również są mistrzami w swoim fachu. Na drugiej gitarze partneruje mu Kiko Loureiro (wcześniej filar brazylijskiej Angry), a sekcja rytmiczna to basista James LoMenzo (widywany na scenie u boku m.in. Zakka Wylde’a) oraz perkusista Dirk Verbeuren (od Soilwork po The Devin Townsend Project). Razem tworzą jeden z najlepszych zespołów koncertowych we współczesnym metalu.
 
Przekonacie się o tym w Katowicach 23 lipca br. Nazwy pozostałych grup, którzy pojawią się na Triple Thrash Triumph, podamy do wiadomości w najbliższych tygodniach.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne