Koncert
OFF Festival Katowice 2020

OFF Festival Katowice 2020

  • 2020-08-07, do 2020-08-09
  • Karnet 3 dni od 319zł
  • Katowice

Wystąpią

Opis

OFF Festival Katowice 2020

Do line-upu OFF Festival Katowice 2020 dołączają Mac DeMarco, Shura, Folamour, Alyona Alyona, Piernikowski + goście, Lazarus. Przed nami OFF Festival Katowice 2020! Kolejna edycja katowickiego festiwalu odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów. 

O festiwalu
OFF Festival Katowice od ponad dekady przyciąga na Śląsk gwiazdy i fanów muzyki z całego świata. Festiwal narodził się z potrzeby dzielenia się muzyką, z marzeń, ale i poczucia misji – by łączyć przedstawicieli różnych kultur, środowisk i dyscyplin artystycznych. Stąd obecność w programie OFFa nie tylko muzyki, ale i sztuk wizualnych, literatury czy kina.

Wizjonerski program i przyjazna atmosfera festiwalu doceniane są zarówno przez stałych bywalców, jak i media (polecany był m.in. przez „Guardiana”, „Time” i muzyczny serwis Pitchfork, sesje wideo z polskimi wykonawcami produkowała tu rozgłośnia KEXP z Seattle) czy branżę – katowicka impreza jest laureatem prestiżowej nagrody European Festival Award dla najlepszego europejskiego festiwalu średniej wielkości.

Bywalcy OFFa doskonale wiedzą o tym, że festiwal troszczy się o naturę i zachęca do tego innych. Zdobyło to uznanie kapituły przyznającej międzynarodową nagrodę Green’n’Clean, a w 2015 przyniosło nominację do tytułu Najbardziej Ekologicznego Festiwalu w Europie.

OFF to wreszcie doroczne, nieformalne spotkania branży kreatywnej – tylu muzyków filmowców, ludzi pióra i przedstawicieli mediów, którzy przyjeżdżają tu w poszukiwaniu wrażeń i inspiracji, nigdzie indziej nie spotkacie.

O zasadach przetwarzania danych osobowych, czytaj w dalszej części opisu wydarzenia.

Line-up OFF Festival 2020:
Iggy Pop wystąpi na OFF Festival Katowice w sobotę, 8 sierpnia, na Scenie Perlage. Bikini Kill zagrają w piątek, 7 sierpnia, a Tropical Fuck Storm w niedzielę, 9 sierpnia. Na OFF Festival Katowice 2020 wystąpią również: Mac DeMarco, Shura, Folamour, Alyona Alyona, Piernikowski + goście, Lazarus.

ip

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Viki Gabor - Forever And A Night
Viki Gabor w anglojęzycznym singlu "Forever and a Night" [WIDEO]

Do piosenki powstał teledysk, który właśnie opublikowano.

Michał Szpak feat. The Best of Eurovision
Michał Szpak jako Edyta Górniak, Lordi i Conchita Wurst w zabawnym teledysku [WIDEO]

Zobacz wideo z przebranym artystą w klipe "The Best of Eurovision".

Konkurs Ziaja