Koncert
Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk"

Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk"

  • 2022-12-17, , godzina 19:00
  • 30 zł (Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk")
  • Śląska Scena Kameralna, Katowice

Bilety

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncert Marty Mołodyńskiej-Wheeler która, zaaranżowała 15 polskich kolęd na 4 ręce (trochę klasyki i jazzu w jednym) oraz jeden medley na 6 rąk zawierający anglojęzyczne kolędy i utwory świąteczne (wszystko przy jednym fortepianie). Koncert kolęd na 4 i 6 rąk bilety już dostępne.

Koncert kolęd na 4 i 6 rąk:

Wykonawcy  Monika Gardoń-Preinl, Grzegorz Mania, Justyna Duda i Marta Mołodyńska-Wheeler wymieniają się do kolejnych kolęd. Opowiadają o muzyce, aranżacji, jest trochę

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk""? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!