Koncert
Al Bano i Romina Power

Al Bano i Romina Power

  • 2022-11-25, , godzina 19:00
  • 159 zł (Al Bano & Romina Power)
  • Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek, Katowice

Opis

ZMIANA TERMINU  W związku z ciagle utrzymującymi się obostrzeniami w zakresie wykorzystania w pełni hal koncertowych na poczet realizacji koncertów, uprzejmie informujemy, że koncerty Al Bano i Rominy Power w Katowicach i Łodzi, zaplanowane na listopad 2021 zostają przełożone na listopad 2022 rok Wszystkie dotychczas kupione bilety zachowują ważność. 

 

Al Bano i Romina Power ponownie w Polsce! Niezapomniani artyści wielkich światowych scen wystąpią w Łodzi i Katowicach.  Al Bano i Romina Power bilety na koncerty już  w sprzedaży.

Al Bano i Romina Power koncerty 2022

  • Katowice - 25.11.2022, Spodek | ponownie przeniesiony z 05.11.2021
  • Łódź - 27.11.2022, Atlas Arena | ponownie przeniesiony z 07.11.2021

Specjalnie dla polskiej publiczności Al Bano i Romina Power wykonają swoje największe przeboje w towarzystwie wyjątkowej orkiestry. Usłyszymy utwory takie jak: ,,Felicita", ,,Sempre sempre", ,,Liberta, ,,Ci Sara", ,,Tu soltanto tu", ,,Sharzan", ,,Nostalgia Canaglia" oraz wiele innych.

Al Bano i Romina Power w Polsce

Koncerty Al Bano i Rominy Power będą jedynymi występami tego duetu w Polsce w 2022 roku.

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Al Bano i Romina Power"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!