zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Uniwersytet Śląski w Katowicach

40-007 Katowice
ul. Bankowa 12 (pokoje 120-122)
tel. +48323591982
tel. +48323592032

http://www.bk.us.edu.pl

bk@us.edu.pl


Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego funkcjonuje od 2000 roku, a jego zadaniem jest wspieranie studentów i absolwentów Uczelni w funkcjonowaniu na rynku pracy. Działanie Biura skupia się na kilku obszarach:

 

Strona internetowawww.bk.us.edu.pl - informacje dotyczące konkursów, programów stażowych. Osoby poszukujące pracy/praktyk mogą skorzystać z internetowej bazy ofert pracy i CV (https://biurokarier.edu.pl/). Warto również skorzystać z opcji otrzymywania newslettera, dzięki czemu można być na bieżąco ze wszystkim co dzieje się na rynku pracy.

 

Informatorium – gromadzimy wszelkie informacje na temat rynku pracy. Poza ofertami można znaleźć tu foldery firm, formularze aplikacyjne, opisy poszczególnych branż oraz firm działających poza granicami naszego kraju, a także informacje dotyczące możliwości dalszego kształcenia (studia podyplomowe, MBA, studia za granicą)

 

Doradztwo zawodowe – spotkania z doradcą zawodowym dotyczą przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, wyboru ścieżki kariery, dalszego kształcenia, istnieje także możliwość przeprowadzenia testów predyspozycji zawodowych.

 

Warsztaty i szkolenia – z zakresu umiejętności psycho-społecznych (komunikacja, wystąpienia publ., negocjacje,  itp. )

 

Spotkania z pracodawcami – w trakcie roku akademickiego proponujemy studentom UŚ udział w spotkaniach z najlepszymi pracodawcami w Polsce i za granicą.

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bk.us.edu.pl oraz naszego Biura.


Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

ul. Bankowa 12 (pokoje 120-122), 40-007 Katowice

tel./fax (32) 359 20 32 ; bk@us.edu.pl

 

 


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama