logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Katowice

Jesteś tutaj:
 
Logo

Ośrodek Szkolenia Kierowców Silesia
O firmie

Nasza historia,
czyli kiedy zaczęliśmy i jak działamy.


- W 2001 roku Ośrodek Szkolenia Kierowców "Silesia" obchodzi dziesięciolecie swojej działalności. Jesteśmy jednym z większych ośrodków na Śląsku, a przez te wszystkie lata nabraliśmy sporego doświadczenia w szkoleniu kursantów na przyszłych kierowców.
- Współpracujemy z fachową kadrą szkoleniową - pracuje dla nas ponad dwudziestu instruktorów, dlatego możemy zaryzykować stwierdzeniem, że każdy wybierze coś dla siebie.
- Dysponujemy dwunastoma samochodami, Fiatami Punto2 i Oplami Corsa - czyli każdy z Was ma możliwość zapoznania się z wszystkimi modelami samochodów, na których przeprowadzane są egzaminy.
- Wszystkie samochody są nowe, najstarszy nie przekroczył dwunastu miesięcy, jest to istotne z punktu widzenia klienta, ponieważ im mniej usterek czy awarii, tym mniej odwołanych jazd.
- Dołącz do grona zadowolonych kursantów Naszego Ośrodka, który podczas swojej 10-letniej działalności wykształcił około 15 000 tys. kierowców.
- W trakcie dwumiesięcznych zmagań wspierać Was będą doświadczeni i anielsko cierpliwi Instruktorzy. Swoje pierwsze kroki w karierze kierowcy stawiać będziecie w samochodach marki Fiat Punto2 oraz Opel Corsa. Zapewniamy fachową opiekę przez cały okres trwania kursu, służymy radą i wsparciem duchowym kierownictwa.
- Jeżeli chcesz oddać swój los w ręce fachowców zapraszamy do dalszej lektury Naszej strony !

Kurs kat B -1200 zł
30 godz jazd, 30 godz wykładow
+ gratis 2 godziny ADTJ
materiały szkoleniowe w cenie kursu
Kurs kat C -1700 zł
30 godz jazd, 20 godz wykładow
Kurs kat A -800 zł
20 godz jazd, 30 godz wykładow
Kurs ADTJ B -1400 zł
34 godz jazd - 4godz ADTJ, 32 godz wykładow
materiały szkoleniowe, lekarz w cenie kursu

Możliwosc płatnosci w 4 ratach
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama