Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Zapraszamy na liryczny wieczór Akademii Muzycznej w Łodzi. Studenci z kierunku wokalistyki estradowej wykonają piosenki podziwianego od ponad 40 lat artysty Michała Bajora. Utwory będą zapowiadane przez studentów Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego. Koncert pod tytułem jednej z piosenek, „Ogrzej mnie”, zapewni widzom ciepłe wrażenia tej zimy.

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi jest jedną z najlepszych tego typu placówek oświatowych i kulturalnych w kraju. Studenci otrzymują nagrody i wyróżnienia w konkursach na każdym szczeblu – krajowym i międzynarodowym. Jedna z wykonawczyń, Daria Kowolik, wzięła udział w programie „Mam Talent”, gdzie dotarła do samego finału. Natomiast Damian Skoczyk w 2012 roku wydał swój pierwszy album wokalny „Nie Sam”. Z kolei wokalista i dyrygent Sebastian Dudzik wciela się w główną rolę – Mojżesza – w wystawianym w katowickim Spodku megawidowisku „Exodus”.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Ogrzej mnie - studenci śpiewają Bajora.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Ogrzej mnie - studenci śpiewają Bajora (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Ogrzej mnie - studenci śpiewają Bajora (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Ogrzej mnie - studenci śpiewają Bajora (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Ogrzej mnie - studenci śpiewają Bajora (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Ogrzej mnie - studenci śpiewają Bajora (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]
"Jak to dobrze, że mamy pod dostatkiem" - brutalna rzeczywistość [RECENZJA]

"W powietrzu od dawna unosiła się pogarda życia" - teksty Helmuta Kajzara w mocnym przedstawieniu Wrocławskiego Teatru Współczesnego.

Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]
Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]

Boimy się asymetrii, dysharmonii, zniekształcenia, niewygody w ciele, nie akceptujemy siebie i swojego ciała. Musimy być idealni, żeby żyć idealnie, pracować idealnie, mijać życie idealnie.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja