Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ogrzej mnie - studenci ¶piewaj± Bajora

Ogrzej mnie - studenci ¶piewaj± Bajora

(Teatr ¦l±ski im. S. Wyspiańskiego, Katowice)

Ogrzej mnie - studenci ¶piewaj± Bajora
 

Opis spektaklu

Zapraszamy na liryczny wieczór Akademii Muzycznej w Łodzi. Studenci z kierunku wokalistyki estradowej wykonaj± piosenki podziwianego od ponad 40 lat artysty Michała Bajora. Utwory będ± zapowiadane przez studentów Szkoły Aktorskiej Teatru ¦l±skiego. Koncert pod tytułem jednej z piosenek, „Ogrzej mnie”, zapewni widzom ciepłe wrażenia tej zimy.

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi jest jedn± z najlepszych tego typu placówek o¶wiatowych i kulturalnych w kraju. Studenci otrzymuj± nagrody i wyróżnienia w konkursach na każdym szczeblu – krajowym i międzynarodowym. Jedna z wykonawczyń, Daria Kowolik, wzięła udział w programie „Mam Talent”, gdzie dotarła do samego finału. Natomiast Damian Skoczyk w 2012 roku wydał swój pierwszy album wokalny „Nie Sam”. Z kolei wokalista i dyrygent Sebastian Dudzik wciela się w główn± rolę – Mojżesza – w wystawianym w katowickim Spodku megawidowisku „Exodus”.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania b±dĽ usuwania komentarzy zawieraj±cych tre¶ci zabronione przez prawo, uznawane za obraĽliwie lub naruszaj±ce zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama