Teatr
KONCERT INNEGO ORGANIZATORA - QUEEN SYMFONICZNIE

KONCERT INNEGO ORGANIZATORA - QUEEN SYMFONICZNIE

  • 2018-10-20, , godzina 16:00
  • Filharmonia Śląska, Katowice

Opis

Wykonawcy:

    Alla Vienna
    Vivid Singers


Program:

    Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie

Sobotnie koncerty wyprzedane!

20 i 21 października 2018 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w Katowicach! W związku z tym, że prawie cztery miesiące przed terminem, dwa zaplanowane na sobotę koncerty są wyprzedane - zapraszamy na cały weekend z Queen Symfonicznie!! Ogromnie dziękujmy za niesłabnące zainteresowanie i zapraszamy fanów Queen również w niedzielę 21 października – o 16:00 i 19:00.

Tym tazem projekt będzie można zobaczyć w składzie powiększonym o 5 muzyków. Dotychczasowy repertuar nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Na sezon 2018/2019 zespół przygotowuje też kilka zupełnie nowych utworów.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 6 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

Ostatnio dodane
Laura Breszka
Gwiazdy na premierze spektaklu "Cud" [FOTO]

W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera najnowszej komedii. Zobaczcie zdjęcia!

Dokręcanie śruby
Polskie "Dokręcanie śruby" na festiwalu operowym w Sankt Petersburgu

Spektakl zostanie pokazany rosyjskiej publiczności.

Kupony i kody rabatowe