Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

"Och Teatr" Krystyny Jandy pokaże "czarną komedię" Jerzego Andrzeja Masłowskiego zatytułowaną "Zaświaty, czyli czy pies ma duszę". To opowieść o panienkach, które jadąc na kolejny swój występ i nie chcąc przejechać psa uderzają w latarnie i giną. W poczekalni, czekając na sąd ostateczny, podsumowują swoje życie na ziemi, wspominają swoje niezrealizowane pragnienia i miłości. Ale walczą też o dusze pieska, którego jednak przejechały, a którego tam, wysoko, nikt nie chce.

Reżyseruje Maria Seweryn i to jest jej debiut w roli reżysera. Pojawia się ona też na scenie, a obok niej Viola Arlak, Małgorzata Bogdańska, Paulina Holtz, Krzysztof Pluskota oraz pies, który okazuje się wspaniałym aktorem.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Zaświaty, czyli pies ma duszę (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Zaświaty, czyli pies ma duszę.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Zaświaty, czyli pies ma duszę (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Zaświaty, czyli pies ma duszę (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Zaświaty, czyli pies ma duszę (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Zaświaty, czyli pies ma duszę (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).
Polecamy
Ostatnio czytane
Piloci - musical online
Przebojowy musical "Piloci" można już zobaczyć online

Jeden z największych hitów Teatru Muzycznego Roma do zobaczenia na VOD.

41.PPA - Wirusowa zapowiedź
Rusza telewizja festiwalowa 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej [WIDEO]

Kolejne odcinki będzie można oglądać w mediach społecznościowych PPA.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.