Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Grupa kolegów (niekoniecznie rówieśników) zakłada zespół, w którym próbują tworzyć swoją muzykę. Niestety – jak się okazuje – poprzez natłok obowiązków, niezgodność charakterów członków zespołów, jak i bezlitosną prozę życia, zespół zmuszony jest do grania coverów.

 

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Szkoła bluesa teatr.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Szkoła bluesa teatr (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Szkoła bluesa teatr (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Szkoła bluesa teatr (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Szkoła bluesa teatr (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Szkoła bluesa teatr (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).
Ostatnio czytane
"Czyż nie dobija się koni" - premiera
"Czyż nie dobija się koni" - premiera Katowice

Rok 1932 lata wielkiego kryzysu. Do maratonu tanecznego na sali balowej w Hollywood, w którym stawką jest 1500 dolarów, staje kilkanaście par.

Brak zdjęcia
SLOT FEST w Nysie

Stowarzyszenia „Format.Nysa” i „SLOT” 21-23 kwietnia br. organizują w Nysie imprezę kulturalną pn. „SLOT FEST NYSA”, która jest regionalną odmianą „Slot Art. Festiwal” – jednej z najciekawszych i najoryginalniejszych imprez artystycznych w Polsce.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja