Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Pieśni serca, pieśni buntu. Rosyjskie ballady i romanse (Teatr Korez, Katowice). Sprawdź seanse.
  • Teatr Korez, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice
    środa, 22 maja: 19:00

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Pieśni serca, pieśni buntu. Rosyjskie ballady i romanse.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Pieśni serca, pieśni buntu. Rosyjskie ballady i romanse (Teatr Korez, Katowice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Pieśni serca, pieśni buntu. Rosyjskie ballady i romanse (Teatr Korez, Katowice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Pieśni serca, pieśni buntu. Rosyjskie ballady i romanse (Teatr Korez, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Pieśni serca, pieśni buntu. Rosyjskie ballady i romanse (Teatr Korez, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Pieśni serca, pieśni buntu. Rosyjskie ballady i romanse (Teatr Korez, Katowice).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
"Wszystkim Zygmuntom..."

Recenzja ze spektaklu „Wszystkim Zygmuntom między oczy”, czyli jak mówić o ważnych rzeczach w prosty sposób, nie unikając jednocześnie wysokich kosztów realizacji. Czy w Polsce można mówić o śmierci i nudzie w życiu większości nas, bez cenzury Radia Maryja? Okazuje się, że naprawdę zależy to tylko od nas, ale czy wiedzą o tym bohaterowie sztuki? Przekonaj się sam.

Trzy nowe projekty muzyczne Sakowicza w tym roku?
Trzy nowe projekty muzyczne Sakowicza w tym roku?

Już niebawem, a w zasadzie po wakacjach będziemy mogli obejrzeć i wysłuchać trzy niezwykłe projekty muzyczne reżyserowane przez Grzegorza Sakowicza.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!