Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Bigamia? Owszem! Kazirodztwo? Fe!

John Smith, londyński taksówkarz bigamista, oprócz dwóch żon i dwu mieszkań ma dwoje nastoletnich dzieci. Jest doskonałym mężem i ojcem. Jeśli Barbara i Mary narzekają, to wyłącznie na krótkie pobyty Johna w domu. Niestety sprawy komplikuje Internet. Gavin (syn taksówkarza) i Vicki (jego córka) poznają się w sieci. Ich pierwsza randka to dla Johna katastrofa. Bigamia tak, kazirodztwo - stanowczo nie. John zaczyna szaleńczą jazdę pomiędzy domami, by zapobiec katastrofie. Jego przyjaciel Stanley biega po mieszkaniu, zamykając dzieci i żony na klucz, aby nie doszło do spotkania. Afera goni aferę. Absurd pogania absurd. Zamiana imion, fikanie kozłów, gonitwy z kuchennym nożem, nieporozumienia seksualne, maski pływackie na twarzach... a to dopiero początek!

MAYDAY 2 to kontynuacja wielkiego przeboju Teatru Śląskiego. Pierwszy MAYDAY rozbawił już ponad 100.000 widzów. To prawdziwa legenda Teatru Śląskiego.

Reżyserią kontynuacji zajmuje się Marcin Sławiński - najlepszy polski specjalista od farsy!

Reżyseria: Marcin Sławiński
Scenografia: Joanna Schoen
Obsada: Grzegorz Przybył (John Smith), Andrzej Warcaba (Stanley Gardner), Anna Kadulska (Marry), Violetta Smolińska (Barbara), Dorota Chaniecka (Vicki), Marek Rachoń (Gavin), Jerzy Głybin ( Tata / Pan Gardner) 

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Mayday 2 (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice). Sprawdź seanse.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Mayday 2 (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Mayday 2.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Mayday 2 (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Mayday 2 (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Mayday 2 (Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Katowice).
Ostatnio czytane
High School Musical: The Ice Tour - jutro premiera
High School Musical: The Ice Tour - jutro premiera

Zaczęło się wielkie odliczanie do najbardziej widowiskowego przedstawienia w Polsce - "High School Musical: The Ice Tour".

Adam Hanuszkiewicz nie żyje
Adam Hanuszkiewicz nie żyje

Dla jednych "odmóżdżacz polskiego teatru", "niszczyciel kultury polskiej", "barbarzyńca w ogrodzie tradycji", dla innych jeden z najwybitniejszych osobowości polskiego i światowego teatru.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja