Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Żyjemy w dobie konfliktów zbrojnych, etnicznych i religijnych.
Wciąż wydajemy więcej pieniędzy na środki bojowe niż na edukację.
Czy wojna jest wpisana w naturę ludzką?

Spektakl jest wyrazem artystycznego sprzeciwu wobec otaczającej nas wojny totalnej. Wszechogarniającego konfliktu, dziejącego się zarówno tysiące kilometrów stąd, jak i tuż pod naszymi oknami.
Konfliktu, który nie ma skrupułów ani honoru, którego przedmiotem i narzędziem stać się może każdy i wszystko. Mechanizmu, który już trwa i jest niezatrzymywalny, którego nie zauważasz, lub nie chcesz zauważyć, gdy wieczorem dziękujesz za złudzenie, że doświadczenie to Cię nie dotyka.

Scenariusz napisany został w oparciu o taoistyczną filozofię Lao-Tse, zapisaną w "Wielkiej Księdze Tao". Wiele prawd, dotyczących polityki czy ekonomii zostało ogłoszonych przez tego chińskiego mędrca ponad dwa tysiące lat temu, a wciąż możemy się na nich wzorować.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Człowiek - najbardziej niebezpieczne ze zwierząt.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Człowiek - najbardziej niebezpieczne ze zwierząt (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Człowiek - najbardziej niebezpieczne ze zwierząt (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Człowiek - najbardziej niebezpieczne ze zwierząt (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Człowiek - najbardziej niebezpieczne ze zwierząt (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Człowiek - najbardziej niebezpieczne ze zwierząt (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).
Ostatnio czytane
Hybzio 2016 - całe popołudnie z teatrami ulicznymi, warsztatami i koncertami
Hybzio 2016 - całe popołudnie z teatrami ulicznymi, warsztatami i koncertami

Już 24 lipca w Nowym Dworze Gdańskim zobaczymy Festiwal Form Ulicznych Hybzio 2016.

Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]
Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]

Boimy się asymetrii, dysharmonii, zniekształcenia, niewygody w ciele, nie akceptujemy siebie i swojego ciała. Musimy być idealni, żeby żyć idealnie, pracować idealnie, mijać życie idealnie.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi