Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Marta Guśniowska to autorka kilkudziesięciu sztuk teatralnych dla starszych i młodszych dzieci, najchętniej grywana w teatrach lalkowych. Marta Guśniowska studiowała filozofię, a pracę magisterską napisała na temat: Tao baśni. Elementy filozofii taoistycznej w wybranych baśniach chińskich. Ma wielkie poczucie humoru, wielką wrażliwość na słowo i wyczucie teatralności. Wszelkie pozytywne przesłania Guśniowskiej nigdy nie są nachalne, dydaktycznie zaplanowane, ideologiczne. Wręcz przeciwnie! Przeniknięte inteligentnym humorem, organicznie wypływają z najgłębszych pokładów osobowości autorki, z jej wizji świata i ludzi.

Czarno na białym jest opowieścią o tolerancji wobec innych, akceptacji siebie i o przyjaźni. Rzecz dzieje się w świecie zwierzątek oraz w królestwie czarno-białości, ale przesłanie "dla ludzi" jest bardzo wyraźnie czytelne.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Czarno na białym.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Czarno na białym (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Czarno na białym (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Czarno na białym (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Czarno na białym (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Czarno na białym (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Katowice).
Ostatnio czytane
W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

Musical "Metro" w katowickim Spodku
Musical "Metro" w katowickim Spodku Katowice

25 maja 2010 roku w katowickim Spodku dwukrotnie zostanie wystawiony jeden z najsłynniejszych polskich musicali.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja