La Mirage Studio

La Mirage Studio ul. Witosa 3b
Katowice
tel.: +48501760390
e-mail: lamirage@op.pl
http://www.lamiragestudio.republika.pl/

Studio "La Mirage" założyliśmy w 1996 roku. Działalność prowadzimy równolegle w Siemianowicach Śląskich, przy ul. 27 stycznia 3, oraz w Katowicach, ul. Witosa 3b. Podstawową misję Studia stanowi troska o piękny wygląd naszych klientów.

Firma oferuje państwu swoje bogate doświadczenie w zakresie fryzjerstwa, wykonywania zabiegów kosmetycznych oraz szerokiego wachlarza usług związanych z solarium. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki firmowane przez światowych liderów tej branży.

Studio zatrudnia wyśmienitych fachowców, których podstawowym zadaniem, oprócz doskonalenia urody naszych klientów, jest stałe doskonalenie własnych umiejętności. Jakość naszego rzemiosła szlifujemy uczestnicząc w światowych pokazach mody oraz imprezach organizowanych przez profesjonalne firmy we Francji, Monako, Berlinie, Paryżu i Londynie. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w zakresie mody i techniki fryzjerstwa, którymi natychmiast uzupełniamy nasze doświadczenie oraz ofertę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową. Jednocześnie żywimy gorącą nadzieję, że wkrótce poznamy się osobiście, w którymś z naszych oddziałów.
Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama