Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Create Yourself

Kiedy2016-03-14
GdzieUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
ul. 1 Maja 50
Katowice
Create Yourself

Jest to przedsięwzięcie, które pozwoli zadbać o rozwój osobisty oraz wyszlifować umiejętności miękkie. Został on stworzony po to, aby dać możliwość rozwoju studentom, dla których samo studiowanie to za mało.

Create Yourself  to inicjatywa Organizacji Studenckiej PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Jest to już druga edycja projektu, który swoją tematyką obejmuje zakres szeroko pojętego rozwoju osobistego, a także umiejętności miękkich. W ramach projektu, odbędzie się cykl praktycznych warsztatów, dzięki którym nabędziesz wiedzę związaną m.in. z negocjacjami biznesowymi, dowiesz się, jak zachować się podczas rozmowy rekrutacyjnej, a także, jak skutecznie zarządzać sobą w czasie! Pierwsze szkolenie odbędzie się już 14.03.2016r. Na szkolenia obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

Trochę informacji o organizatorze
PANEUROPA jest organizacją studencką, działającą na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zrzeszamy wokół siebie wielu ambitnych, pełnych pozytywnej energii studentów, którzy wykazują chęć aktywnego działania i widzą szansę w pracy zespołowej. Nie boimy się wyzwań, w związku z tym, co roku wychodzimy z nowymi inicjatywami oraz pomysłami. Naszą misją jest „stać się gwiazdą w szarym tłumie”, dzięki czemu jesteśmy gotowi do dalszego rozwoju.

 

ip/JM

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama