Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Na ostatni dzwonek - promocja w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach

2017-09-06

Na ostatni dzwonek - tak nazywa się trwająca właśnie promocja na opłaty w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Zobaczcie regulamin!

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

REGULAMIN PROMOCJI „NA OSTATNI DZWONEK” W WYŻSZEJ SZKOLE TECHNICZNEJ W KATOWICACH

§ 1
 
Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” skierowana jest do kandydatów zapisujących się na studia na rok akademicki 2017/2018 i dotyczy skorzystania z ulg (od 350 zł do 700 zł) w opłacie rekrutacyjnej oraz semestralnej:

a. Kierunki: architektura, architektura wnętrz.
Podstawowa opłata rekrutacyjna, która wynosi 500 zł w okresie promocji „NA OSTATNI DZWONEK”, będzie wynosiła 1 zł.
 
b. Kierunki: budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika, wzornictwo, grafika oraz informatyka. Podstawowa opłata rekrutacyjna, która wynosi 150 zł w okresie promocji „NA OSTATNI DZWONEK”,
będzie wynosiła 1 zł.
 
c. na każdym kierunku studiów jednorazowa opłata semestralna w pierwszym semestrze obniżona jest o 201 zł.
 
d. na każdym kierunku studiów, w przypadku płatności ratalnej, obniżka 201 zł dotyczy ostatniej raty w pierwszym semestrze studiów.
 
§ 2
 
Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat na studia, który zapisze się na studia i złoży wymagane dokumenty w terminie 01.09.2017 – 16.09.2017 roku.
 
§ 3
 
Promocja skierowana jest również do tegorocznych maturzystów, którzy nie otrzymali jeszcze świadectwa maturalnego a chcą zapisać się na studia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Osoby te zobowiązane są złożyć wszystkie dokumenty za wyjątkiem świadectwa dojrzałości wraz z oświadczeniem o dostarczeniu brakującego dokumentu w wyznaczonym terminie.
 
§4
 
Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” obejmuje osoby rekrutujące się na pierwszy rok studiów: pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które miały już status studenta WST.
 
§ 5
 
Decyzją Władz Uczelni termin promocji może ulec zmianie, zostać wydłużony lub przedterminowo zakończony.
 
§6
 
Promocja nie dotyczy studiów drugiego stopnia i studiów podyplomowych oraz nie łączy się z pozostałymi promocjami Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama