Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kobieta na Szpilkach - nadchodzi 8. edycja konferencji

2018-05-11

Już 23-25 maja br. w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejna, VIII edycja konferencji "Kobieta na Szpilkach". W ramach tegorocznego motywu przewodniego "50 twarzy kobiety przedsiębiorczej" poruszone zostaną wątki z zakresu roli kobiety w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Konferencja odbędzie się 23-25 maja 2018 roku.

3 dni dyskusji, warsztatów i…

Inauguracyjnym punktem programu będzie panel dyskusyjny pt. "50 twarzy kobiety przedsiębiorczej". Kolejny dzień mocno skupi się na merytorycznych warsztatach.

- W ramach ósmej edycji wydarzenia wszystkie panie będą miały unikatową możliwość wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, na który zaproszone zostały kobiety sukcesu. Gościem specjalnym będzie zwyciężczyni V edycji programu MasterChef stacji TVN Pani Magdalena Nowaczewska – mówi Monika Głębocka, jedna z koordynatorek konferencji z ramienia Forum Młodych RIG w Katowicach.

- Drugi dzień konferencji będzie również obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Uczestniczki będą mogły wziąć udział w inspirujących szkoleniach i warsztatach poszerzając swoją wiedzę zarówno z kompetencji miękkich jak i twardych - dodaje Wiktoria Jagusiak, druga z koordynatorek konferencji.

Konferencję zamknie wyjątkowe spotkanie w piątkowy wieczór.

Kobiety na pokład!

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim do młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. "Kobieta na Szpilkach" jest jednym z flagowych projektów Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach - Komisji Rady RIG w Katowicach, skupiającej młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby.

Partnerami VIII edycji konferencji są: Cinema City, Agencja AJ Partners, Kawiarnia Same Maszkety, Soczysta, TubaStudio, Gryfnie, Multikino i wiele innych. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął: dr hab. Robert Tomanek - Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na fanpage'u na Facebooku Kobiety Na Szpilkach: https://www.facebook.com/KobietaNaSzpilkach/.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama