Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

C`est Si Bon

Katowice

Adres:ul. Ligonia 4
Tel:+48327816848
Miasto:Katowice

C`est Si Bon - dodaj opinię

Katowice

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

kr
2009-09-21
NIE POLECAM

W "C`est si bon" miałam okazję zjeść kolację w ostatnią sobotę. Opinia moja jak i narzeczonego jest zdecydowanie negatywna. Nie chodzi bynajmniej o jedzenie (choć za TAKĄ cenę spodziewaliśmy się czegoś znaczniebardziej ekskluzywnego, zamówiliśmy dwa różne dania natomiast dostaliśmy coś prawie identycznego, te same dodatki, te same warzywa, te same smażone ziemniaki, jedyna różnica to smak sosu). Bardziej jednak zniechęciła nas postawa kelnera, który na zakończenie posiłku jakby zapomniał, że trzeba nam wydać resztę. Dopiero na stanowcze upomnienie się z mojej strony kelner jakby zdziwiony zapytał "... a tam była reszta...?", po czym ostentacyjnie poszukiwał drobnych żeby nam ją wydać. Jako przestrogę radzę BARDZO dobrze wypytać się o cenę zamawianej (rekomendowanej) potrawy, a już bezapelacyjnie domagać się podania ceny wina ewentualnie skorzystać z karty win. W przeciwnym razie kelner poda najdroższe jakie ma (my za "na dnie" czerwonego wina zapłaciliśmy 24 zł./lampkę, popełniliśmy bowiem błąd i pozostawilismy wybór kelnerowi). Dodam, że to już drugi (i jestem pewna ostatni) raz dałam się "naciągnąć" w tej właśnie restauracji. Poprzednio organizowałam tam małe przyjęcie przed którym ustaliłam z właścicielką co podawać i jakie wina serwować. Przy rachunku okazało sie, że to co zostało nam podane trzykrotnie przekraczało ustalony limit na trunki. Czterocyfrowy rachunek przyprawił mnie o lekkie palpitacje serca, ale po fakcie trudno zrobić cokolwiek. Dobra mina do złej gry i karta kredytowa do ręki. Radzę zatem bardzo uważać jeśli ktoś zdecyduje się na wizytę w "C`est si bon". Wystrój wnętrza jest rzeczywiście ujmujący, choć mnie nie przekonuje restauracja p u s t a (dosłownie) w weekendowy wieczór. Znaczniej przyjemniej jest, kiedy w restauracji jest jeszcze ktoś, słychać delikatny gwar rozmów, ruch kelnerów itd... Ale to już oczywiście kwestia gustu.

Daria
2007-07-06
Przytulnie

Mała, ale urocza piętrowa restauracyjka, o wystroju w stylu śródziemnomorskim. Dania bardzo smaczne, ale niestety raczej drogie - za jedno z tańszych drugich dań + lampkę wina trzeba liczyć ok. 40 zł. za osobę, a przy tym porcje są nieduże. Poza tym - doskonała, dyskretna obsługa, nienaganna czystość i muzyka. Polecam na słodkie wieczory we dwoje...

Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama