BRANŻE
ID:281079

Praktyka w Wydziale Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Opis firmy:

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów w Katowicach jest producentem i hurtowym dostawcą wody przeznaczonej do spożycia.
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów – sprzedaje wodę do Rejonowych Przedsiębiorstw Wodociągowych - Kanalizacyjnych, które rozprowadzają ją na terenie miast regionu górnośląskiego. Łącznie z wody produkowanej w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów korzysta ponad 3,5 miliona mieszkańców aglomeracji śląskiej.

CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM !

Opis stanowiska:

Praktykant w Wydziale Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy:

  • Kontrolowanie terminowości pomiarów środowiska pracy
  • współudział w redagowaniu biuletynu BHP
  • sporządzanie protokołów pokontrolonych,
  • opracowywanie i kontrola oceny ryzyka zawodowego.

Oczekujemy:

Poszukujemy osoby, która :

  • Będzie wsparciem zespołu Wydziału BHP w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów S.A.
  • Chce zdobyć doświadczenie w dużym przedsiębiorstwie
  • Zna przepisy BHP
  • Posiada zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia w dużym przedsiębiorstwie
  • Wsparcie opiekuna, który będzie służył radą i pomocą podczas realizacji zadań
  • Realizację planu praktyki zgodnego z kierunkiem kształcenia