BRANŻE
ID:252999

Praca dodatkowa dla studenta Wydziału Mechanicznego

Firma: Flender GmbH

Stanowisko: Praca dla studentów

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2020-07-07

Branża: Produkcja / Przemysł

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 17 PLN brutto tygodniowo

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Grupa Flender jest jednym z wiodących na świecie dostawców komponentów dla technologii napędów mechanicznych, produkującym w sześciu lokalizacjach i zatrudniającym ponad 6000 pracowników na całym świecie.

Zajmuje się ona projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń techniki napędowej, przekładni zębatych, a także kompletnych rozwiązań napędowych, oferując szeroki wachlarz produktów standardowych, a także produktów specjalnych zaprojektowanych na potrzeby klientów. Działalność ta obejmuje również świadczenie usług.

Grupa Flender koncentruje się na kilku gałęziach przemysłu, w których działają jej klienci. Działa ona na rynku technologii przemysłowych i koncentruje się przede wszystkim na segmencie przekładni przemysłowych. Ponadto, obsługuje rynek sprzęgieł i prowadzi działalność w sektorze usług.

Opis stanowiska:

  1. Zakres: Wsparcie działu sprzedażowego w zakresie:

- przygotowania/kompletacji dokumentacji technicznej,

- przygotowania informacji techniczno-cenowych dla klienta,

- doboru technicznego kompletnych napędów (silnik, sprzęgło, przekładni) w oparciu o wewnętrzne konfiguratory

                - archiwizacja i uzupełnienie danych w systemie sprzedażowym CRM

Oczekujemy:

Podstawowej wiedzy inżynierskiej na poziomie 2-3 roku studiów na wydziale mechaniki lub mechatroniki oraz znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym składanie zapytań ofertowych i rozmów technicznych z zagranicznymi specjalistami

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie, szkolenie, dostęp do ciekawych systemów i konfiguratorów.