BRANŻE
ID:257507

Telefoniczny Doradca Klienta - indywidualny grafik dopasowany do Twoich potrzeb!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2021-06-02

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Łączy nas to co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności tworzymy niepowtarzalny charakter CCIG group ! :)

Lubisz pracować w dobrej atmosferze i chcesz połączyć pracę ze studiami? Jesteś pozytywną osobą, która lubi nawiązywać nowe kontakty? Sprawdź naszą ofertę pracy! Poszukujemy Telefonicznych Doradców Klienta :)

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

- utrzymywanie dobrych relacji z naszymi Klientami- udzielanie informacji- kompleksowa obsługa- proponowanie nowych, korzystnych rozwiązań

Wymagania:

- płynna znajomość języka polskiego- dyspozycyjność na poziomie min. 25 godzin w tygodniu- chęć do rozwoju- zaangażowanie do powierzonych zadań oraz pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

- profesjonalne szkolenie wstępne, zakończone certyfikatem- wypłatę DWA RAZY W MIESIĄCU i zawsze w terminie (podstawa + premia)- szansę na rozwój zawodowy, awans i zdobywanie nowych doświadczeń- współpracę w młodym, uśmiechniętym zespole- opiekę ze strony profesjonalnych szkoleniowców oraz managerów