BRANŻE
ID:260186

Siadasz, gadasz i zarabiasz! Praca bez doświadczenia!!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2021-10-11

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje ambitnych i żądnych wiedzy młodych ludzi. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna przygodę na rynku pracy. Zachęcamy Cię do współpracy. Jesteśmy firmą działającą na rynku pracy od wielu lat. Poszukujemy osób na stanowisko: Telefonicznego Doradcy Klienta

Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania na tym stanowisku:

Kontakt z klientami indywidualnymi lub biznesowymi
Profesjonalna obsługa klientów
Informowanie o aktualnych ofertach

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli :

Twoja dyspozycyjność to min. 80-100 h w miesiącu
Jesteś osobą komunikatywną i wytrwałą
Kreatywne myślenie i szukanie rozwiązań nie sprawia Ci problemu
Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie
Szybko się uczysz nowych rzeczy
Status ucznia/studenta - mile widziane

Oferujemy:

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 18,30 brutto/h oraz atrakcyjny system prowizyjny
Pakiet wdrożeniowy "U know", który kompleksowo przygotuje Cię do pracy
Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy wolne (elastyczny grafik)
Konkursy z nagrodami
Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
Pomoc na każdym etapie współpracy
Możliwości awansu w strukturach firmy :)