BRANŻE
ID:247591

Sekretarka

Jesteśmy największym call center w Polsce. Nasze zespoły tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. Podejmij ciekawe, ambitne wyzwania i rozpocznij przygodę zawodową z CCIG Group! Do naszego biura w Katowicach poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Sekretarka

Twoje zadania:
  • obsługa administracyjna sekretariatu,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • obsługa spotkań,
  • obsługa procesu zatrudnienia - podpisywanie umów, generowanie
  • wypowiedzeń, obsługa administracyjna współpracowników,
  • ścisła współpraca z Działem Kadr.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane studentki/studenci studiów zaocznych),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera i pakietu Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, miłe usposobienie, chęć do pracy,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia - komputer, telefon,
  • stabilną pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe benefity - możliwość skorzystania z pakietu Luxmed, multisport,
  • ubezpieczeń grupowych.