BRANŻE
ID:253592

Product Manager (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNbH5QAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
  • zarządzanie i rozwój powierzonym portfolio produktowym,
  • wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do oferty oraz zarządzanie ich rozwojem - kontakt z dostawcami,
  • kreowanie polityki cenowej i marketingowej dla powierzonej kategorii produktowej,
  • planowanie zakupów i monitoring sprzedaży kategorii produktowej,
  • wspierających sprzedaż produktów w ramach danej kategorii,
  • zarządzanie portfolio dostawców,
  • uczestnictwo w przygotowaniach i realizacji działań,
  • analiza rynku,
  • udział w tworzeniu katalogów produktowych,
  • prowadzenie szkoleń produktowych.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie we wprowadzaniu i zarządzaniu produktami,
  • b. dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • predyspozycje zawodowe: kreatywność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność prowadzenia negocjacji, zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Mateusz Wesołowski, tel: +48 609 080 952.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Obowiązki:zarządzanie i rozwój powierzonym portfolio produktowym,
wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do oferty oraz zarządzanie ich rozwojem - kontakt z dostawcami,
kreowanie polityki cenowej i marketingowej dla powierzonej kategorii produktowej,
planowanie zakupów i monitoring sprzedaży kategorii produktowej,
wspierających sprzedaż produktów w ramach danej kategorii,
zarządzanie portfolio dostawców,
uczestnictwo w przygotowaniach i realizacji działań,
analiza rynku,
udział w tworzeniu katalogów produktowych,
prowadzenie szkoleń produktowych.

Wymagania:min. 2 letnie doświadczenie we wprowadzaniu i zarządzaniu produktami,
b. dobra znajomość j. angielskiego,
bardzo dobra znajomość programu Excel,
predyspozycje zawodowe: kreatywność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność prowadzenia negocjacji, zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
dużą samodzielność w działaniu,
atrakcyjne wynagrodzenie.