BRANŻE
ID:240990

Pracownik myjni/Detailer (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OaXSoAAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2018-06-19

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
  • mycie samochodów z zewnątrz,
  • czyszczenie samochodów wewnątrz,
  • kierowanie samochodem (głównie w obrębie parkingu firmowego).
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • dokładność,
  • mile widziane status ucznia/studenta.
Oferujemy:
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • kontakt z nowoczesną flotą samochodów,
  • rozwój wiedzy i doświadczenia z zakresu motoryzacji,
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy w zespole składającym się z młodych osób.

Obowiązki:mycie samochodów z zewnątrz,
czyszczenie samochodów wewnątrz,
kierowanie samochodem (głównie w obrębie parkingu firmowego).

Wymagania:prawo jazdy kat. B,
dokładność,
mile widziane status ucznia/studenta.

Oferujemy:możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym,
kontakt z nowoczesną flotą samochodów,
rozwój wiedzy i doświadczenia z zakresu motoryzacji,
bardzo dobrą atmosferę współpracy w zespole składającym się z młodych osób.