BRANŻE
ID:253966

Pracownik laboratorium (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNgyYQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Chorzów, Mysłowice

Obowiązki::
  • wzorcowanie przyrządów pomiarowych powierzonych od klientów,
  • nadzór techniczny nad powierzonym wyposażeniem laboratorium,
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych, PCA,
  • realizacja w terminie zleceń i opracowywanie wyników pomiarów.
Wymagania stanowiska:
  • doświadczenie w zakresie obsługi przyrządów do pomiaru temperatury, układów pomiaru i regulacji temperatury,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • wiedza techniczna.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na terenie Katowic z możliwymi wyjazdami służbowymi na terenie Polski,
  • wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,
  • dofinansowanie do wakacji.
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki::wzorcowanie przyrządów pomiarowych powierzonych od klientów,
nadzór techniczny nad powierzonym wyposażeniem laboratorium,
uczestnictwo w audytach wewnętrznych, PCA,
realizacja w terminie zleceń i opracowywanie wyników pomiarów.

Wymagania stanowiska:doświadczenie w zakresie obsługi przyrządów do pomiaru temperatury, układów pomiaru i regulacji temperatury,
uprawnienia SEP do 1 kV,
wiedza techniczna.

Oferujemy:pracę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę na terenie Katowic z możliwymi wyjazdami służbowymi na terenie Polski,
wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,
dofinansowanie do wakacji.