BRANŻE
ID:242922

Pracownik ds. Wsparcia Obsługi Aptek Niezależnych (1/2 etatu)

Firma: NEUCA

Stanowisko: Pracownik Sklepu

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2018-10-09

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Możliwości naszej Grupy dają unikalne szanse rozwoju i realizacji własnych pomysłów na rynkach farmaceutycznym, usług medycznych (w tym telemedycznym) i e-commerce.

Działamy zarówno w modelu B2B jak i B2C. Dzięki temu jesteśmy aktywni na wielu polach marketingu, m.in.: w zarządzaniu kategorią produktów, komunikacji, marketingu handlowym, produktowym (w tym NPD), analitycznym (w tym CRM), internetowym (w tym display, SEM, SEO) oraz eventowym.

Wszystko, co robimy, służy wzmacnianiu roli apteki niezależnej jako placówki ochrony zdrowia oraz rozwijaniu zdrowych innowacji. Twórz z nami przyszłość rynku zdrowia w Polsce.

Opis stanowiska:

PRACOWNIK DS. WSPARCIA OBSŁUGI APTEK NIEZALEŻNYCH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • obsługę połączeń przychodzących od Klientów (Aptek),
  • udzielanie informacji nt. dostępności i cen leków, a także aktualnych promocji,
  • przyjmowanie zamówień od Klientów,
  • udzielanie informacji i wsparcie Klientów,
  • współpracę z innymi komórkami w firmie, mającą na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy przy obsłudze klienta – mile widziane,
  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności budowania relacji,
  • wysokiego nastawienia na cel,
  • poczucia odpowiedzialności za zadania,
  • dyspozycyjności w godzinach 17:00-21:00 lub 18:00-22:00.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu,
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół,
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie farmaceutycznej będącej liderem na rynku.