BRANŻE
ID:271059

Praca dla studentów/uczniów zaocznych

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Infolinii

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2022-11-30

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Praca dla studentów/uczniów zaocznych Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Konsultant Projektu Ubezpieczeniowego w Katowicach.

Praca dla studentów/uczniów zaocznych Miejsce pracy: Katowice

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do pracy, dlatego nie obawiaj się, nawet jeśli nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy:)

Twoje zadania:

obsługa infolinii sprzedażowej - obsługa umów klientów, w tym m.in. udzielanie informacji, doradztwo i zawieranie umów,
obsługa klientów i sprzedaż usług przy połączeniach wychodzących,
pozyskiwanie i utrzymanie klientów,
realizacja celów sprzedażowych,
aktualizacja danych w systemach.

Nasze oczekiwania:

wykształcenie średnie,
dyspozycyjność do pracy od pon. do pt. w godz. 9-17, w tym w jednym tygodniu w ciągu miesiąca do godz. 19 oraz w jedną sobotę w miesiącu w godz. 9-15,
zaświadczenie o niekaralności (ze względu na specyfikę projektu ubezpieczeniowego jest to wymóg prawny),
komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
umiejętność szybkiego uczenia się,
umiejętność pracy pod presją czasu,
zadaniowość i dobra organizacja pracy,

Mile widziane:

studenci/studentki studiów zaocznych,

Oferujemy:

stabilną pracę w nowoczesnym biurze w centrum Katowic - 5 min od dworca,
2 wypłaty w miesiącu - gwarantowaną podstawę podstawową + premię,
egzamin KNF,
pracę na pełny etat,
pomoc i wsparcie managera na każdym z etapów współpracy,
możliwość rozwoju zgodnie ze ścieżką karier,
karta rabatowa, owocowe dni, chill room :)

Nie czekaj, aplikuj i zdobądź pierwsze doświadczenie z CCIG Group ! :)