BRANŻE
ID:255018

Praca dla studentów i uczniów - od zaraz ! Aplikuj - rekrutacja zdalna - branża medyczna :)

CCIG to jedna z największych firm call center oraz contact center na rynku. Swoje oddziały posiadamy w 13 największych miastach w Polsce i za granicą,  ciągle się rozwijamy : )

Aktualnie poszukujemy energicznych, młodych osób nie bojących się wyzwań na stanowisko Konsultant infolinii obsługowej.

Nie martw się o doświadczenie, zapewniamy kompleksowe szkolenie przygotowujące Cię do nowej roli - liczymy na Twoją motywację i zaangażowanie ! : )

Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

odbieranie połączeń przychodzących,
rejestracja osób na terminy wizyt,
udzielanie niezbędnych informacji.

Wymagania:

mile widziane wykształcenie min.średnie
gotowość do pracy zmianowej
pozytywne nastawienie do pracy :)
łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

W pracy z Nami:

masz elastyczny grafik łatwy do połączenia ze studiami/szkołą
dodatkowe atrakcje takie jak mecze piłkarzyków i czy rozgrywki na PS4 : )
oferujemy stałe wsparcie na każdym etapie współpracy
zapewnimy Ci świetną atmosferę w pracy :)
rozwiniesz swoje umiejętności,
nauczysz się komunikacji z ludźmi !

Daj sobie szansę na rozwój w branży medycznej - aplikuj i umów się na zdalne spotkanie rekrutacyjne w zaciszu swojego domu.

Nie czekaj, aż oferta ucieknie Ci sprzed nosa, TERAZ  jest na wyciągnięcie ręki! Sprawdź Siebie!Sprawdź Nas!