BRANŻE
ID:273302

Praca dla studenta na 3/4 etatu

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2023-03-13

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Praca dla studenta na 3/4 etatu Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Telefoniczny Konsultant ds. Klienta Indywidualnego w Katowicach.

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, wyznaczamy trendy na rynku od 20 lat i nie zamierzamy się zatrzymać. Dołącz do nas i twórz z nami kolejne lata historii. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klienta, a Tobie na początek oferujemy pracę na stanowisku:

Telefoniczny Doradca Klienta

Praca dla studenta na 3/4 etatu Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania na tym stanowisku:

obsługa infolinii sprzedażowej - obsługa umów klientów, w tym m.in. udzielanie informacji, doradztwo i zawieranie umów,
obsługa klientów i sprzedaż usług przy połączeniach wychodzących,
pozyskiwanie i utrzymanie klientów,
realizacja celów sprzedażowych,
aktualizacja danych w systemach.

Nasze oczekiwania:

wykształcenie średnie,
dyspozycyjność do pracy od pon. do pt. w godz. 9-17, w tym w jednym tygodniu w ciągu miesiąca do godz. 19 oraz w jedną sobotę w miesiącu w godz. 9-15,
zaświadczenie o niekaralności (ze względu na specyfikę projektu ubezpieczeniowego jest to wymóg prawny),
komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
umiejętność szybkiego uczenia się,
umiejętność pracy pod presją czasu,
zadaniowość i dobra organizacja pracy,

Mile widziana dyspozycyjność do pracy na co najmniej 3/4 etatu.

Oferujemy:

stabilną pracę w biurze w centrum Katowic - 5 min od dworca,
2 wypłaty w miesiącu - gwarantowaną podstawę + premię,
pomoc na każdym z etapów współpracy,
możliwości rozwoju w strukturach firmy, jasną ścieżkę awansu,
pracę w młodym zespole nastawionym na relację nie rywalizację,
chill room, owocowe dni, kartę rabatową dla pracowników oraz liczne konkursy :)
biuro w centrum :)

Zainteresowany/a? Aplikuj!