BRANŻE
ID:245789

Księgowy/Księgowa w dziale zobowiązań (AP/PTP)

Numer referencyjny: a0t4H00000pM4ecQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
  • weryfikacja i księgowanie faktur,
  • przygotowywania płatności,
  • rozliczanie kont,
  • rozliczanie wydatków służbowych,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości, preferowane w środowisku BPO/SSC,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • zorientowanie na współpracę i otwartość.
Oferujemy:
  • udział w migracji procesu z Niemiec,
  • pracę w systemie klasy ERP - Microsoft Dynamics,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet multikafeteria),
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii,
  • płaską strukturę organizacji z jasną ścieżką rozwoju zawodowego.

Obowiązki:weryfikacja i księgowanie faktur,
przygotowywania płatności,
rozliczanie kont,
rozliczanie wydatków służbowych,
udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku.

Wymagania:bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2),
dobra znajomość języka angielskiego,
min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości, preferowane w środowisku BPO/SSC,
dobra znajomość MS Excel,
zorientowanie na współpracę i otwartość.

Oferujemy:udział w migracji procesu z Niemiec,
pracę w systemie klasy ERP - Microsoft Dynamics,
pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet multikafeteria),
atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii,
płaską strukturę organizacji z jasną ścieżką rozwoju zawodowego.