BRANŻE
ID:252521

Kierownik zmiany (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000knpGrQAI

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
  • zarządzanie procesem produkcji na podległym obszarze,
  • zarządzanie zespołem w celu zapewnienia płynności produkcji w odpowiednim czasie i o najwyższej jakości,
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych oraz technicznych,
  • utrzymanie wymaganego standardu jakości i bezpieczeństwa podczas prowadzenia procesu produkcji,
  • implementacja narzędzi TPM / DaMaWay na podległym obszarze,
  • prowadzenie grup i projektów mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego,
  • raportowanie do kierownika produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • znajomość branży FMCG będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem hierarchicznym ze znajomością prawa pracy lub w zarządzaniu zespołem projektowym,
  • świeże spojrzenie na biznes i rozumienie środowiska produkcyjno-technicznego,
  • znajomość języka angielskiego min. B2,
  • umiejętności: analitycznego myślenia, organizacyjne, skutecznego podejmowania decyzji,
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • pracę na terenie województw śląskiego i małopolskiego.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny, Anna Ilczuk, tel. 605 050 227.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
kTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obowiązki:zarządzanie procesem produkcji na podległym obszarze,
zarządzanie zespołem w celu zapewnienia płynności produkcji w odpowiednim czasie i o najwyższej jakości,
zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych oraz technicznych,
utrzymanie wymaganego standardu jakości i bezpieczeństwa podczas prowadzenia procesu produkcji,
implementacja narzędzi TPM / DaMaWay na podległym obszarze,
prowadzenie grup i projektów mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego,
raportowanie do kierownika produkcji.

Wymagania:wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji),
znajomość branży FMCG będzie dużym atutem,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem hierarchicznym ze znajomością prawa pracy lub w zarządzaniu zespołem projektowym,
świeże spojrzenie na biznes i rozumienie środowiska produkcyjno-technicznego,
znajomość języka angielskiego min. B2,
umiejętności: analitycznego myślenia, organizacyjne, skutecznego podejmowania decyzji,
znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
pakiet benefitów pozapłacowych,
ubezpieczenie grupowe,
dofinansowanie dojazdów do pracy,
pracę na terenie województw śląskiego i małopolskiego.