BRANŻE
ID:255636

HR Specialist

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Ekspert

Miejsce pracy: woj. śląskie, Katowice

Data publikacji: 2021-03-08

Branża: Kadry / HR

Rodzaj: Praca stała

Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 11 miastach w Polsce. Obecnie do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy osób, które cenią w pracy entuzjazm i dobrą atmosferę.

HR Specialist Twoje zadania:

kompleksowe prowadzenie masowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska Konsultantów telefonicznych oraz inne stanowiska specjalistyczne wewnątrz firmy w ramach ścieżek karier,
kreowanie i realizacja strategii komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym, w tym m.in. opracowywanie treści ogłoszeń, dobór narzędzi rekrutacyjnych, ustalanie zasięgu i częstotliwości dotarcia etc.,
raportowanie wyników realizacji zadań wg ustalonych wskaźników oraz analiza prowadzonych działań,
współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
prowadzenie raportów dot. wskaźników HR (wskaźnik obłożenia, rotacja, spływ).

Nasze oczekiwania:

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
doświadczenie w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR min. pół roku,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy w grupie,
zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
silna koncentracja na zadania.

Oferujemy:

długoterminową współpracę,
możliwość specjalizacji i rozwoju w obszarze HR w największym call center w Polsce,
opiekę medyczną w renomowanej sieci placówek LUXMED i kartę Multisport, ubezpieczenia grupowe,
atmosferę sprzyjająca rozwojowi :)

Miejsce:Katowice Katowice