BRANŻE
ID:247653

HR SPECIALIST

Twoje zadania:
  • kompleksowe prowadzenie masowych procesów rekrutacyjnych do roli Konsultantów Telefonicznych oraz inne
  • stanowiska specjalistyczne wewnatrz firmy w ramach sciezek karier,
  • kreowanie i realizacja strategii komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym (w tym m.in. opracowywanie tresci
  • i wygladu ogłoszen, dobór narzedzi rekrutacyjnych, ustalanie zasiegu i czestotliwosci dotarcia etc.), w tym scisła
  • współpraca w zakresie planów rekrutacyjnych ze strukturami operacyjnymi,
  • raportowanie wyników realizacji zadan wg ustalonych wskazników oraz analiza prowadzonych działan,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działan rekrutacyjnych
  • (m.in. serwisy ogłoszeniowe, uczelnie, domy studenckie, drukarnie, firmy kolporterskie i inne),
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki,
  • realizacja innych zadan niezbednych do realizacji celów.
Oferujemy:
  • długoterminowa współprace,
  • odpowiedzialne stanowisko z mozliwoscia rozwoju,
  • mozliwosc specjalizacji i rozwoju w obszarze HR w najwiekszym call center w Polsce,
  • opieke medyczna w renomowanej sieci placówek LUX MED i karte Multisport,
  • udział w projektach społecznych m.in. finansowania pasji i talentów,
  • dodatkowe benefity: owoce, karta rabatowa, atmosfera sprzyjajaca kreatywnosci.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyzszego lub w trakcie studiów,
  • doswiadczenia w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR,
  • wysoko rozwinietych umiejetnosci interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • otwartosci i kreatywnosci w realizacji zadan, umiejetnosci współpracy w grupie,
  • zrozumienia specyfiki, korzysci i wyzwan pracy w bardzo dynamicznym srodowisku,
  • wysokiego zaangazowania, bardzo dobrej organizacji i samodzielnosci w działaniu,
  • entuzjazmu i umiejetnosci zachecania oraz motywacji innych,
  • silnej koncentracji na realizacje celów i skupieniu na wynikach.