BRANŻE
ID:241423

Asystent - Dział Doradztwa Transakcyjnego (Katowice lub Kraków)

Asystent - Dział Doradztwa Transakcyjnego
(Katowice lub Kraków)

 Możliwości jakie na Ciebie czekają:
Uczestniczymy w transakcjach fuzji i przejęć przeprowadzając
wstępne analizy rynku i podmiotów na nim działających,
przygotowując dokumentację transakcyjną i opracowując
strukturę transakcji. Jako zespół inicjujemy kontakty z
inwestorami i przejmowanymi spółkami oraz negocjujemy
finansowe aspekty transakcji. Poprzez wyceny i budowanie
i tworzenie modeli finansowych staramy się wycenić
przedsiębiorstwa i ich środki trwałe. Bierzemy udział
w transakcjach typu due dilligence, identyfikując najważniejsze
kwestie finansowe, o których powinni wiedzieć nasi klienci.
W dziale Doradztwa Transakcyjnego pomagamy także
maksymalizować i szacować wartość nieruchomości i
zwrot z inwestycji, restrukturyzować portfele i zadłużenie,
minimalizować ryzyko inwestycyjne. W obszarze infrastruktury
i finansowania inwestycji współpracujemy blisko z sektorem
publicznym i prywatnym.

Kogo szukamy:
Praca w Dziale Doradztwa Transakcyjnego jest pełna wyzwań.
Strategiczne projekty mają dokładnie określone terminy realizacji,
pracujemy szybko i efektywnie. Jeśli masz odwagę robić duże
rzeczy i potrafisz rozwiązywać problemy, pasujesz do nas.

Do naszego zespołu poszukujemy absolwentów kierunków ekonomicznych, technicznych oraz ścisłych.

Twoje główne zadania:
  • udział w projektach związanych z wycenami na potrzeby transakcyjne;
  • modelowanie biznesowe - przygotowywanie wycen i modeli finansowych;
  • ">udział w projektach związanych z fuzjami i przejęciami (M&A).
 Potrzebne umiejętności i doświadczenia:
  • zainteresowanie i znajomość rynku instytucji finansowych, jego specyfiki oraz bieżących trendów i wydarzeń na rynku transakcyjnym;
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • min. 1 rok doświadczenia w takich obszarach jak wyceny, budowanie modeli finansowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • proaktywność oraz umiejętności rozwiązywania problemów;
  • bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu;
  • biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office.
 Oferujemy:

O EY Polska
Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty pradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiąz
ującym prawem.

Uczestniczymy w transakcjach fuzji i przejęć przeprowadzając wstępne analizy rynku i podmiotów na nim działających, przygotowując dokumentację transakcyjną i opracowując strukturę transakcji. Jako zespół inicjujemy kontakty z inwestorami i przejmowanymi spółkami oraz negocjujemy finansowe aspekty transakcji. Poprzez wyceny i budowanie i tworzenie modeli finansowych staramy się wycenić przedsiębiorstwa i ich środki trwałe. Bierzemy udział w transakcjach typu due dilligence, identyfikując najważniejsze kwestie finansowe, o których powinni wiedzieć nasi klienci. W dziale Doradztwa Transakcyjnego pomagamy także maksymalizować i szacować wartość nieruchomości i zwrot z inwestycji, restrukturyzować portfele i zadłużenie, minimalizować ryzyko inwestycyjne. W obszarze infrastruktury i finansowania inwestycji współpracujemy blisko z sektorem publicznym i prywatnym.

Praca w Dziale Doradztwa Transakcyjnego jest pełna wyzwań. Strategiczne projekty mają dokładnie określone terminy realizacji, pracujemy szybko i efektywnie. Jeśli masz odwagę robić duże rzeczy i potrafisz rozwiązywać problemy, pasujesz do nas.

  • udział w projektach związanych z fuzjami i przejęciami (M&A).
Oferujemy:
  • kwalifikacje oraz certyfikaty
  • różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
  • indywidualna mapa szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • własny career consuelor
  • program EY Care&Wellness
  • owoce w biurze
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji