Zmień miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Trance Nation w Polsce

2011-08-04

Z Katowic do reszty wszechświata... To jest Trance Nation z Johnem De La Mora!

03.09.2011 – Nigdy nie zapomnisz tej nocy!

Trance Nation jest synonimem generacji miłości, tańca, muzyki i siły.
Rozkoszuj się jedynym koncertem w Polsce wraz z twórcą, DJ-em Trance Nation Radio Show, John De La Mora z Hollywood. Koncert będzie transmitowany  w 75 stacjach radiowych na całym świecie, Chicago, Tokio, Rotterdam, Sydney, na żywo z Katowic!

Absolutnie ekskluzywnie, tylko 1.500 biletów, 5 godzin z 4 aktami oraz wieloma atrakcjami.

Czas:         03.09.2011 Start 22:00
Miejsce:     Katowice, Megaclub
Acts:         22:00  Mark Sivermoon
                   23:00  Accio Beatz
                   24:00  John De La Mora
                   02:00  D’Largo
Bilety:       za darmo!


Bilety możesz zdobyć jedynie poprzez rejestrację tutaj, wypełniając formularz. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje podwójną wejściówkę, Zdublowane rejestracje będą usuwane. Jeśli liczba zainteresowanych przekroczy 750 osób dla 1.500 biletów, o przyznaniu wejściówek zadecyduje losowanie. Odpowiedź otrzymasz e-mailem do 15.08.2011.

Z pośród wszystkich zainteresowanych wybierzemy 5 x 2 bilety do clubstar V.I.P. loży, mając okazję spotkać gwiazdę John De La Mora, oraz rozkoszować się darmowymi drinkami podczas zabawy.

John De La Mora jest oficjalnym reprezentantem TRANCE NATION RADIO SHOW. Program nadawany jest w 75 stacjach radiowych na całym świecie, podcast jest jednym z najwyżej ocenianych podcastów na Apple iTunes Store z więcej niż 100+ pobrań dla danego kraju miesięcznie.

Pochodzący z Chicago John De La Mora jest DJ-em oraz prezenterem radiowym z 20-letnim stażem. Znany jako Amerykański producent bardzo popularnego Trance Nation Radio Show & Podcast. John zadebiutował na scenie w wieku 13 lat – wygrywając konkurs dla Dj bijąc na głowę dwukrotnie starszych rywali, od tego czasu John przebył bardzo długa drogę w swej karierze.

"Trance jest moim życiem, żyję nim i odczuwam go. Posiadam własny pogląd i sposób na mixowanie tego gatunku, jak również jestem zaszczycony, że mam możliwość dzielenia się tym w rosnącym gronie Trancowej społeczności na całym świecie."


Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama