Koncert
Zbyszek Adamek & Lucas Flint + gość specjalny: Maya Krav

Zbyszek Adamek & Lucas Flint + gość specjalny: Maya Krav

  • 2023-05-28, , godzina 19:00
  • Absurdalna, Katowice

Opis

Zapraszamy na koncert w ramach trasy "The Best Of".
 
Zbyszek Adamek & Lucas Flint
Krakowsko-łódzki duet muzyczny, tworzący piosenki z gatunku alternatywnego popu z elementami rocka i elektroniki. Panowie w grudniu 2021 roku wydali singiel pt. "Maj", który w niecały rok od premiery osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych i długo okupował pierwsze miejsce playlisty Alternatywna Polska na Spotify. W tym roku Zbyszek i Lucas ponownie łączą siły, by podczas wspólnej ogólnopolskiej trasy koncertowej zaprezentować publiczności swoje największe przeboje. Muzycy wystąpią w duecie, w starannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem ich piosenkom oraz kameralnej formule występów. Jeśli w muzyce szukasz chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie możesz przegapić koncertu tej dwójki. Zbyszek Adamek & Lucas Flint - powiew świeżości na polskiej scenie
 
MAYA KRAV
Brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoimi bitami i energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca.Zadebiutowała singlem "Deep&High" w grudniu 2020. W ciągu półtorej roku od swojego debiutu cekinowa solistka występowała przed Sanah, wystąpiła na Juwenaliach w całej Polsce, a także na FEST Festivalu 2022, tym samym pokazując, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. 

Niedawno ukazał się pierwszy minialbum brokatowej solistki pod tytułem “Glitter EP”. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest imprezowym SHOW!
 
ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Zbyszek Adamek & Lucas Flint + gość specjalny: Maya Krav"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Extinction A.D. na dwóch koncertach w Polsce [WIDEO]

Grupa pochodzi z Long Island w Nowym Jorku.

Pionierzy sludge metalu powracają do Polski [WIDEO] Katowice

Sprawdź w jakim mieście wystąpi legendarna grupa Crowbar.

Popularne
Znamy skład Męskie Granie Orkiestry 2023 [WIDEO]

Muzycy zapowiedzieli też premierę singla promującego Męskie Granie 2023.

Niall Horan wystąpi w Polsce [WIDEO]

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił trasę koncertową.

Amber Run
Amber Run o najnowszym albumie "How To Be Human" i koncercie w Polsce [WYWIAD]

Henry Wyeth o wyzwaniach związanych z tworzeniem najnowsze płyty.