Koncert
Uriah Heep

Uriah Heep

  • 2022-11-09, , godzina 20:00
  • 180 zł (Uriah Heep)
  • Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice

Opis

Uriah Heep w Polsce! Kultowa brytyjska grupa zagra 9 listopada 2022 roku w katowickim MCK. Koncert jest częścią trasy z okazji 50-lecia istnienia zespołu. Z tego powodu Uriah Heep przygotowali specjalną formułą wydarzenia i niepowtarzalną setlistę, która uwzględnia cały okres działania kapeli.

O zespole Uriah Heep

Wraz z Led Zeppelin, Black Sabbath i Deep Purple, Uriah Heep stworzyli brytyjską odmianę heavy metalu dzięki debiutanckiemu albumowi ,,Very 'Eavy, Very 'Umble". To właśnie z tych korzeni,

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Uriah Heep"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!