Koncert
TORI AMOS

TORI AMOS

  • 2023-04-28, , godzina 19:00
  • Loża - 350/ 370 zł Płyta sektor B + sektory czerwone i zielone H, J – 220/ 240 zł Płyta sektory A i C – 195/ 215 zł Sektory zielone (bez sektorów H i J) – 195/ 215 zł Sektory czerwone (bez sektorów H i J)
  • Katowice

Opis

Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej polski występ TORI AMOS wraz z częścią europejskiej trasy artystki został przełożony na nowy termin. Polski koncert Tori Amos odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku w katowickim Spodku!

 
Wszystkie bilety zakupione na koncert artystki, który miał odbyć się w lutym tego roku, zachowują swoją ważność na katowicki występ Tori Amos w 2023 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na koncert Tori Amos.
 
W roli gościa specjalnego będzie można zobaczyć irlandzki duet Saint Sister. Zespół, którego twórczość określana jest mianem "atmosfolku", ma na koncie dwie płyty studyjne, "Shape of Silence" (2018) oraz "Where I Should End" (2021). Na najnowszym krążku Morgana MacIntyre i Gemma Doherty wzbogacają swoje brzmienie, tworząc nastrojowe i dźwięczne pejzaże dźwiękowe, promieniujące zjawiskowym ciepłem.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "TORI AMOS"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
ozuna
Ozuna i Tokischa łączą siły w utworze "Somos Iguales" [WIDEO]

Już niedługo Ozuna rozpocznie trasę koncertową.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!