Koncert
Six Pianos

Six Pianos

  • 2022-04-04, , godzina 20:00
  • 110 zł (SIX PIANOS)
  • Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Katowice

Bilety

Opis

ZMIANA DATY Koncert zaplanowany na 6 kwietnia został przeniesiony na 2022 rok. Zakupione bilety zachowują swoją ważność. 

 

Zapraszamy na koncert Six Pianos, podczas którego wystąpią czołowi, neoklasyczni wirtuozi. Koncert odbędzie się 4 kwietnia 2022 roku w NOSPR w Katowicach. Six Pianos bilety już dostępne.

O koncercie Six Pianos 

Podczas występu oprócz cudownej interpretacji idei Steve'a Reicha, w programie koncertu znajdą się rozmaite kompozycje solowe zaprezentowane w kilku kombinacjach przez ws

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Six Pianos"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Batushka zaprasza na "Pielgrzymkę" po Polsce [WIDEO]

Grupa Batushka zaprasza na cztery koncerty w ramach trasy "Czarne Liturgie - Pielgrzymka Polska"

Marissa - debiut
Marissa i jej najnowszy utwór "Nieodebrane" [WIDEO]

Kim jest artystka, której debiut zobaczymy w 2022 roku?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!