Koncert
Punk Fest 2018

Punk Fest 2018

  • 2018-12-15, , godzina 16:00
  • od 70 zł
  • Mega Club, Katowice

Wystąpili

Opis

Zapraszamy na kolejną edycję Punk Fest 2018! Tym razem impreza odbędzie się 15 grudnia, w katowickim Mega Clubie! Tego wieczora na scenie wystąpią: The Bill, Włochaty, Psy Wojny, WC, Karcer, Moskwa, Sex Bomba, GAGA/Zielone Żabki, Azotox, Redakcja.

Jak co roku powracamy do sprawdzonej formuły Punk Festu. Tym razem gramy dla Was w Katowicach. Podczas kolejnej odsłony tego niesamowicie lubianego festiwalu wystąpią: The Bill, Włochaty, Psy Wojny, WC, Karcer, Moskwa, Sex Bomba, GAGA/Zielone Żabki, Azotox oraz Redakcja. Jest to dla Nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach. Zapraszamy serdecznie na kolejną (po krakowskich i rzeszowskiej edycji) odsłonę Punk Fest już 15 grudnia do katowickiego Mega Clubu!

Punk Fest 2018 bilety na to wydarzenie znajdziesz na eBilet.pl - zapraszamy! Najlepsze koncerty w Katowicach informacje i bilety znajdziesz na eBilet.pl!

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja