Koncert
Foreigner

Foreigner

  • 2020-06-16, , godzina 20:00
  • 150 zł (FOREIGNER + support)
  • Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek, Katowice

Opis

Zapraszamy na koncert jednej z najbardziej znanych rockowych grup na świecie! Foreigner wystąpi już 16 czerwca 2020 roku w katowickim Spodku! Będzie to wyjątkowa okazja, aby usłyszeć na żywo przeboje ,,I Want To Know What Love Is", ,,Urgent" czy ,,Hot Blooded". Foreigner bilety na koncert w Katowicach już w sprzedaży.

 

Mało zespołów może szczycić się taką ilością hitów co Foreigner. Kapela założona przez Micka Jonesa (ex-Spooky Tooth), Iana McDonalda (ex-King Crimson) i Lou Gramma w 1976 roku zadebiutowała rok później wydawnictwem ,,Foreigner".

 

Debiut zawiera utwory, które stały się rockowymi hymnami: ,,Feels Like The First Time," ,,Cold As Ice" i ,,Long, Long Way From Home". Kolejne płyty kontynuowały ten trend wraz z utworami: ,,Urgent", ,,Hot Blooded", ,,Juke Box Hero" czy ,,Waiting For A Girl Like You". Mick Jones, główna postać w zespole, jest wizjonerem którego rozpoznawalny styl pisania utworów oraz charakterystyczna gra na gitarze wyniosły Foreigner na szczyt. Jones stoi za powrotem grupy w 2002 roku i kieruje ją ku nowym horyzontom. Zespół sprzedał już ponad 80 milionów sztuk swoich krążków, a ich największy hit - ,,I Want To Know What Love Is" - wspiął się na szczyty światowych list przebojów.

 

W katowickim Spodku Foreigner wykona przekrojowy program koncertowy, w skład którego wchodzić będą najbardziej znane utwory!

Skład zespołu Foreigner

Mick Jones - gitara prowadząca, klawisze, wokal wspierający

Thom Gimbel - saksofon, gitara rytmiczna

Jeff Pilson - gitara basowa

Kelly Hansen - wokal

Michael Bluestein - klawisze

Bruce Watson - gitary

Chris Frazier - perkusja

 

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Foreigner "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Carla Fernandes
Carla Fernandes gra z chłopakiem w tenisa w klipie "Por Qué" [WIDEO]

W klipie pojawia się hiszpański gwiazdor Maikel Delacalle.

James Bay - Chew On My Heart
James Bay w piosence "Chew On My Heart" [WIDEO]

Chciałbym coś namieszać, zrobić coś nowego - zapowiada artysta.

Konkurs Ziaja