Koncert
Beth Hart

Beth Hart

  • 2022-12-01, , godzina 20:00
  • 50 zł (Beth Hart)
  • Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek, Katowice

Bilety

Opis

ZMIANA DATY W związku z trwającą nadal sytuacją epidemiczną i wynikającą z niej niepewnością dotyczącą możliwości podróżowania, management Beth Hart podjął decyzję o przesunięciu części zagranicznej aktywności koncertowej artystki na 2022 rok. Wszystkie zakupione bilety  zachowują ważność w nowych terminach.

 

Beth Hart w Polsce! Artystka wystąpi w Katowicach i Warszawie z nowym materiałem. Beth Hart bilety na koncerty już w sprzedaży. 

Beth Hart koncerty

  • Katowice - 1.12.2022, Spodek | przeniesiony z 6.12.2021
  • Warszawa - 3.12.2022, Torwar | przeniesiony z 7.12.2021

Pełna charyzmy Beth Hart wystąpiła na Ladies' Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019. Zachwycona publiczność oraz  krytycy pisali o niej: ,,nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność".  Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem, i wielokrotnie z Joe Bonamassą.

 

Podczas koncertów w Polsce, prócz utworów z najnowszej płyty ,,War In My Mind", możemy liczyć również na największe przeboje Beth Hart. 

O Beth Hart

Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem. Prawdziwa i autentyczna, do bólu szczera, bez zbędnych ozdobników. Jej muzyka i charyzma nieustannie podbijają serca publiczności na całym świecie. 

 

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Może pochwalić się sześcioma płytami, DVD, nominacją do Grammy, musicalem na off Broadway. 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Beth Hart"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Katowice, koncerty Katowice na dziś, koncerty Katowice jutro, koncerty Katowice w tym tygodniu, koncerty Katowice na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Batushka zaprasza na "Pielgrzymkę" po Polsce [WIDEO]

Grupa Batushka zaprasza na cztery koncerty w ramach trasy "Czarne Liturgie - Pielgrzymka Polska"

Marissa - debiut
Marissa i jej najnowszy utwór "Nieodebrane" [WIDEO]

Kim jest artystka, której debiut zobaczymy w 2022 roku?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!