Koncert
Andrzej Piaseczny The Best Of

Andrzej Piaseczny The Best Of

  • 2019-03-24, , godzina 18:30
  • od 59 zł
  • Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek, Katowice

Wystąpili

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncert Andrzeja Piasecznego The Best Of 24 marca 2019 roku do katowickiego Spodka.

Andrzej Piaseczny - jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat.

Laureat nagród publiczności - m.in. - Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt.

Autor i wykonawca takich przebojów, jak ,,Imię deszczu", ,,Niecierpliwi", ,,Prawie do nieba", ,,Chodź, przytul, przebacz", ,,Rysowane Tobie", czy ,,Śniadanie do łóżka".

Płyta ,,Spis Rzeczy Ulubionych" autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku.

Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu ,,Bitwa na głosy". Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie ,,Voice of Poland". W 7 sezonie ,,Voice of Poland" - jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.

W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany w formie płyty CD, 26.10.2018. Płytę promuje nowy singiel ,,Czekając na sobotę".

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Jonas Brothers
Jonas Brothers zapowiadają nowy album "Happiness Begins"

Krążek trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 7 czerwca 2019.

Rammstein
Rammstein prezentuje okładkę nowego albumu i listę utworów

Wydawnictwo trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych już 17 maja.