Aktualności - Muzyka

Brak zdjęcia
The Little Willies- Norah Jones śpiewa country

The Little Willies to „barowa” grupa, o której pewnie niewiele osób by usłyszalo, gdyby nie to, że w jej szeregach występuje Norah Jones. Wokalistka zadebiutowała w 2003 roku albumem „Come Away With Me”, za który otrzymała 8 statuetek Grammy.

Brak zdjęcia
Oscarowe piosenki i polscy laureaci

W nocy z 5 na 6 marca 2006 rozdane zostaną Oscary. Jak wiadomo związane są one z filmami, a Polacy do najczęściej nagradzanych nie należą. W 78- letniej historii nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej zdobyliśmy dokładnie 10 statuetek. W tym roku Oscary przyznane zostaną w 24 kategoriach. Wśród nich jest jedna, którą Polacy powinni uznawać za ulubioną, bo nasi rodacy zdobyli dzięki niej 3 statuetki.

Brak zdjęcia
Francuski Numer- Soundtrack

„Francuski Numer” to polska komedia, o perypetiach czwórki znajomych, która wyrusza w podróż do Paryża nie do końca sprawnym samochodem. Zanim się to jednak stanie, Mercedes, który ma ogromną wartość dla właściciela, zostanie skradziony i nabędzie go z warsztatu Magda.

Brak zdjęcia
Bocelli feat. Christina Aguilera i Stevie Wonder

„Gdyby Bóg mógł śpiewać, to jego głos brzmiałby podobnie do głosu Andrea Bocelli“. Tak o tym artyście mówiła kiedyś Celine Dion. 24 lutego premierę miał kolejny jego album, zatytułowany „Amore”.

Brak zdjęcia
Mikromusic- Mikromusic

„Mikromusic” to nazwa wrocławskiego zespołu i jego debiutanckiej płyty, która 27 lutego 2006 ukazała się nakładem Polskiego Radia.

Brak zdjęcia
Manu Chao kolejną gwiazdą Open’ er Festival

Kolejnym zagranicznym artystą, który potwierdził swój udział na Heineken Open'er Festival jest Manu Chao. Wcześniej uczynili to Franz Ferdidand, Pharrell Williams i Placebo.

Polecamy
Ostatnio dodane
Rockowe uderzenie: Smolasty i Roxie Węgiel w nieoczekiwanym duetcie [WIDEO]

Tego nie spodziewał się nikt! Smolasty i Roxie Węgiel zaskakują swoich fanów, prezentując rockowo-popowy utwór "Nie Mów Że Kochasz"

Popularne